Banner chovatelské stanice Sol Aureus

Vrh B

Náš druhý vrh B byl naplánován na jaro roku 2018. Anggie dohárala a kryli jsme 19. a 21. 1. 2018 v chovatelské stanici Jasmínový sen s pejskem Blue Majesty's Silent Assassin (Ezio) - import Kanada. Více o pejskovi ZDE. A zadařilo se, Anggie se kulatila a pomalu po čtvrtém týdnu přecházela na těhotenskou stravu. Doma se vše pozvolna připravovalo (bouda, vyhřívací podložka, lino, štěněcí obojky a další potřeby k porodu).

Den D nastal 18. 3. 2018, kdyse Anggie stala maminkou. První štěňátko se narodilo ve 13:23, "žlutá" fenečka. "Fialová" fenka vykoukla na svět ve 13:45 a třetí "červená" ve 14:25, která bohužel nepřežila. Jako čtvrtý přišel na svět "modrý" pejsek. Další štěňátko se bohužel kvůli problému s přetočeným močovým měchýřem Anggie narodilo císařským řezem mrtvé. I přesto se ale radujeme z krásné rodinky a zotavující se maminky. Babička Brixie se vším pomáhala, byla úžasná a v noci se jí dokonce také spustila laktace.

Štěňátka krásně prospívají, v teplém počasí tráví převážnou část dne venku na zahradě a objevují svět. Je na ně úžasný pohled. Postupně je odstavujeme od mateřského mléka, začínají se jim proklubávat zoubky a mizí celočerná novorozenecká srsrt. Začíná velmi důležité období socializace a s tím úzce spojený vývoj psí osobnosti. Prckové se seznamují s okolními zvuky a vůněmi, učí se společnou hrou a do mateřské smečky zahrnují širší okolí. V prostředí se třemi malými dětmi mají o zábavu postaráno. A psí i lidští rodičové také. Krásné jaro všem.

Aktuální informace se dozvíte na našich webových stránkách nebo na Facebooku.

Fotogalerie vrhu B yorkšírských teriérů ZDE

Údaje o vrhu B:

Štěňátka:

Rezervace štěňátek:

Brixie - Vrh A

Štěňátka se představují:

"Žlutá" fenka - Bria

Brixie - vrh A Angie Brixie - vrh A Angie

"Fialová" fenka - Beckie

Brixie - vrh A Ashley Brixie - vrh A Ashley

"Modrý" pejsek- Bastien

Brixie - vrh A AndyAndy