Banner chovatelské stanice Sol Aureus

Chovatelská stanice Bonum Sole

Chovatelská stanice yorkšírských teriérů a kníračů malých černostříbřitých

Hluboká nad Vltavou a Tábor, Jihočeský kraj (České Budějovice)

Naše chovatelská stanice Bonum Sole chová jorkšírské teriéry s důrazem na jejich přirozenou povahu a v Táboře pak knírače, malé černostříbřité. Naší předností je rodinné prostředí s malými dětmi v domě se zahrádkou a díky tomu dokonalá socializace štěňat. Takovýto pejsek dělá radost každé rodině. Nehledejte proto u nás velké množství vrhů, které nedokazuje, jak dobrá chovatelská stanice jsme.

Štěňata

Pokud si u nás vyberete své budoucí štěňátko, máte jistotu kvalitního zdravého pejska, který je plně socializovaný. Štěně bude mít základní očkování, od veterináře bude potvrzen jeho perfektní zdravotní stav a navíc bude ČIPOVÁNO (místo tetování do ouška). Do výbavičky od nás dostanete mezinárodní pas, pro první dny granulky, na které je štěně zvyklé, hračku, ze které štěně cítí svoji původní smečku a základní rady do začátku. Zároveň obdržíte kupní smlouvu, která chrání jak nás, tak i Vás.

Budeme rádi, pokud se přijedete na štěňátka podívat kdykoliv po domluvě ještě před tím, než přijde velký den D odvozu pejska k Vám, do nového pejsčího domova. Rádi Vám poradíme, jaké štěndo si vybrat a zda pejska, nebo fenečku.

V prvních týdnech je fenka v klidu se štěňaty ve vyhřívané boudě. Je omezen počet všech návštěv na minimum a domácnost běží v "novorozeneckém režimu". Když již štěňátka vidí a slyší, mají možnost vylézat z boudy do ohrádky, která je udržována v čistotě. Postupně je seznamujeme se vším, s čím se v životě setkají (domácí spotřebiče, zvonek, děti a jejich pláč a vřískot, cizí návštěvy a jiní pejsci). Je to velmi důležitá fáze socializace štěněte. Od ukončeného čtvrtého týdne také povolujeme návštěvy zájemců o štěňátka (zpočátku však návštěvy krátké). Pokud to počasí dovolí, budou pejsci trávit aktivní část dne venku na zahrádce. Zde se setkají s dalšími zvuky a pachy a začnou se postupně učit čistotnosti.

Brixie - výstavaBrixie - MVP Praha